купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність. Бережіть довкілля!

86925

З настанням теплої, вітряної погоди до Служби порятунку все частіше надходять повідомлення про загорання сухої рослинності  на відкритих територіях, господарських угіддях.   Лише з початку 2020 року на території Городенківського району рятувальники ліквідували 5 пожеж на відкритій території. Горіння зафіксовані у с. Котиківка урочище «Деренівка», с.Репуженці, с.Торговиця, с.Чернятин. Внаслідок займань було знищено близько 1 га сухої рослинності.

      Шановні громадяни!  Пам’ятайте, що пожежі на відкритих територіях також можуть спричинити тяжкі наслідки, такі як поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту, а також загибель тварин!

         Тому закликаємо всіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, не спалювати залишки рослинності (стерня, солома), не розводити багання в лісах та лісосмугах, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

интернет магазин бытовой техники