купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10292020Новини:

Шановні краяни!

день незалежності

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

         Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

         Цього року День Незалежності особливо важливий для нас усіх. Цього разу, двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

         Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

         Сьогодні схиляємо голову перед пам’яттю земляків, які захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників поклали своє молоде життя в ім’я миру в державі. Хай сьогоднішнє й майбутні покоління ніколи не забудуть подвиг Героїв – Сергія Дідича, Андрія Галая, Василя Білика, Степана Стефурака, Юрія Дутчака, Володимира Дзундзи та всіх, хто поліг за нашу свободу. Розбудовуючи нашу державу, ми мусимо зробити все для того, щоб їх смерть не була даремною.

         У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконані, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

         Щиро зичимо усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу.

Слава Україні!  Героям Слава!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                      Володимир Лавасов

 

Голова районної ради                          Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники