купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09212020Новини:

Шановні краяни!

Від щирого серця  вітаємо Вас із найсвітлішим святом – Великоднем! Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направмо свої молитви на добрі справи, світлі помисли, на утвердження Української Нації і Української Держави.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань.

Згадаймо сьогодні усіх, хто загинув за цілісність  і незалежність України –  і наших воїнів, і волонтерів, і мирних співвітчизників. Вічна їм пам’ять, хай Господь їх в оселях праведних оселить і до праведних зачислить.

Але особливої уваги від нас потребують живі: родини наших героїв і переселенці, наші захисники на фронті і демобілізовані.

Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо здоров’я, добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення для добрих справ в ім’я рідного району та України.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

 

З повагою

Голова районної

державної адміністрації                                              Ярослав Левкун

 

Голова районної ради                                                   Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники