купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09302020Новини:

Шановні краяни з Днем Конституції України!

день конституцї

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом – 24-ю річницею Конституції України. Її прийняття ознаменувало фундаментальне закріплення Основного Закону в правовому полі нашої незалежності. Підтвердило волю українського народу жити у власній суверенній соборній державі. І те, що основні положення Конституції України стали гарантом пріоритетних цінностей людини, її життя і здоров’я, чесності й гідності, недоторканності та безпеки, якраз і свідчить про незворотність демократичних перетворень в Україні.

Ми вчимося букви і духу закону. Від того, як засвоїмо цю науку, залежатиме реальне пристосування держави до європейських стандартів. Тож нехай  Українська Конституція буде найважливішим орієнтиром нашого поступу до процвітання нації. Хай цей святковий день сприяє консолідації усіх навколо Незалежної України, допомагає вибудовувати  міцний і багатий український дім, мир і спокій у державі.

           Бажаємо вам натхнення та успіхів у праці в ім’я зміцнення державності, торжества ідеалів свободи й демократії, злагоди та добробуту, єдності нації і мирного неба.

 З повагою,

Голова районної                                                      Голова районної ради

державної адміністрації

 

Володимир Лавасов                                                       Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники