купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10292020Новини:

Шановні працівники фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

119141082_176594394003289_6182521649471183606_n

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!
Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
Городенківщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в районі, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.
Користуючись нагодою, висловлюємо глибоку вдячність Вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідного краю.
Бажаємо всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.
Ми пишаємося Вашими досягненнями.

З повагою,
Голова районної
державної адміністрації                                                               Володимир Лавасов

Голова районної ради                                                                     Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники