купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01162021Новини:

Шановні ветерани, жителі Городенківщини!

76 вигнання нацистів з України

Сьогодні Україна відзначає День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

    Це велична подія для кожного, хто пишається славним минулим свого народу, любить рідну землю, шанує невмирущий подвиг солдатів-фронтовиків.

    У цей знаменний для усіх жителів країни день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення. 
      Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. 

       Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.  Пам’ятаймо тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий і з кого нині, коли над Україною знову нависла смертельна загроза, беруть приклад наші мужні хлопці, воїни з хоробрими серцями на Сході держави. Сьогодні вони демонструють таку ж доблесть, як їхні діди й прадіди. 

       Тож, від щирого серця поздоровляємо Вас, шановні земляки, з 76-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України!  

Бажаємо ветеранам війни та всім жителям району здоров’я, щастя, добробуту, тепла і затишку у власних родинах, миру та злагоди.

 

Голова районної

державної адміністрації                      Володимир Лавасов

 

Голова районної ради                          Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники