купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02252021Новини:

Шановні виборці! 31 березня 2019 року – вибори Президента України!

З 02 березня, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Городенківської районної державної адміністрації працює без вихідних.

З метою недопущення неточностей і помилок в списках виборців, запрошуємо Вас до 25 березня звірити свої персональні дані. Можна звірити інформацію про себе, про інших осіб, які зареєстровані за вашою адресою. Для перевірки при собі мати паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або у вигляді картки).

Крім того, на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) працює он-лайн сервіс «Кабінет виборця», який дає можливість, не виходячи з дому, перевірити свої дані в реєстрі виборців. Варто правильно ввести свої паспортні дані: прізвище, ім’я і по батькові, дату народження.

Якщо до 25 березня Ви не встигли звернутися для внесення уточнень до реєстру, то впродовж трьох днів, з 26 по 28 березня це можна зробити через суд.

            Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями Ви не зможете проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, Ви маєте можливість  тимчасово (на період проведення виборів) змінити місце голосування.

Законом України “Про Державний реєстр виборців” (стаття 7) передбачено, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинне бути мотивованим. Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії, тощо.

Звертаємо увагу що заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто .

Заяву  про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, тобто до 25 березня 2019 року включно.

 До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. (Перелік таких документів не є вичерпним).

Виборці, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування – 31 березня 2019 року.

У разі призначення повторного голосування,  виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно не пізніше ніж за п’ять днів до дня повторного голосування звернутися до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування.

Чекаємо Вас за адресою:

м.Городенка, вул. Івана Богуна, 13, каб.15

(2-ий поверх приміщення райстатуправління)

 

Телефон для довідок: 2-83-64

интернет магазин бытовой техники