купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01252020Новини:

Шановні землевпорядники!

20-6

Шановні землевпорядники прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.

У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

Впевнені, що Ви з честю справиться з тими завданнями, які перед вами ставить керівництво держави, внесе свою вагому частку в справу економічного зростання Городенківщини.

Бажаємо нових творчих успіхів, щастя, міцного здоров’я, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам.

 

Голова райдержадміністрації                                              Ярослав Левкун

Голова районної ради                                                              Іван Мандич            

интернет магазин бытовой техники