купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09212020Новини:

Ще одна щаслива власниця квартири

1

Однією із найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Городенківщина в цьому аспекті – не виняток.

Днями заступник міського голови м. Городенка – Роман Григорів та  начальник служби у справах дітей Городенківської  РДА Андрій Цюмпала – урочисто вручили ордер та ключі на квартиру дитині, позбавленій батьківського піклування Шургалюк І.В.  Ця молода дівчина перебувала на квартирному обліку  для покращення житлових умов як  дитина, позбавлена батьківського піклування, однак соціальне житло отримала будучи вже особою з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, оскільки в серпні цього року досягла повноліття. Доречно зазначити, що за минулі роки в районі, завдяки реалізації Регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа, придбано житло для 8 дітей.

В районі ведеться чітка і злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом. Хтось отримав будинок у селі, хтось  квартиру в місті. Це їхнє перше соціальне житло, певний старт. А далі вони житимуть, працюватимуть, наживатимуть свої статки.Отримання житла дає можливість таким дітям та особам розпочати самостійне життя та приймати відповідальні рішення.

интернет магазин бытовой техники