купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09302020Новини:

Щеплення залишається єдиним дієвим способом у профілактиці важких інфекційних захворювань.

Вакцинація є унікальним, перевіреним роками засобом попередження інфекційних хвороб, спрямованим на захист дитини від хвороботворних бактерій та вірусів, створення тривалого захисту організму дитини від інфекцій, адже хворобу легше попередити, ніж потім її лікувати.  Одним   з вирішальних факторів, який забезпечує низьку     захворюваність керованими інфекціями, є високий показник охоплення населення щепленнями.

Теперішнім благополуччям відносно таких тяжких хвороб, як правець, дифтерія, поліомієліт, кашлюк, кір, туберкульоз та інших інфекцій, ми завдячуємо саме вакцинопрофілактиці.. Радикальне застосування вакцинації в світовому масштабі дозволило повністю ліквідувати деякі інфекції. Терміни щеплення у календарі профілактичних щеплень складені таким чином, щоб дитина отримала захист від інфекцій до того, як вона почне контактувати з цими інфекціями. У зв’язку з цим дуже важливо, щоб дитина отримала всі щеплення своєчасно, якщо вона не має медичних протипоказів до щеплення через стан здоров’я. Тому дітей в першу чергу щеплять в пологовому будинку від гепатиту В та туберкульозу, згодом повторюють щеплення від гепатиту В в 1 місяць і 6 місяців, туберкульозу 7 років. У 3, 4 та 5 місяців маля отримує щеплення від дифтерії, правця, кашлюка, гемофільної інфекції та поліомієліту. Повторно для підтримки імунітету дитина отримає щеплення від цих інфекцій ще у 18 місяців, 6 років, 14 та 18 років (крім Hib  інфекції, проти якої щеплять до 5 років). Також ваша дитина отримає щеплення від кору, краснухи та епідемічного паротиту в 1 рік і 6 років. Починаючи з 1 року, дитині будуть проводити пробу Манту 1 раз на рік для виключення захворювання на туберкульоз.

Отже, якщо ваша дитина щеплена згідно з календарем профілактичних щеплень, ви можете бути впевнені, що вона захищена від тяжких інфекцій. Адже щеплення залишається єдиним дієвим способом у профілактиці важких інфекційних захворювань.

Наголошуємо що Міністерство охорони здоровя занепокоєні низькими обсягами планових профілактичних щеплень з початку 2019 року при наявності достатньої кількості вакцин в Україні та регіонах.

 

интернет магазин бытовой техники