купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09272020Новини:

«Щоб Миколай не оминув жодної дитини!!!»

ВЕДУЧI

День Святого Миколая – одне із  найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи

В неділю 15 грудня Службою у справах дітей спільно з багаторічним меценатом Людмилою Доліновською вже традиційно організовано свято Миколая  для дітей нашого району, які залишились без батьківського піклування. Дане свято відбулось за підтримки влади, духовенства та прихожан, підприємців та усіх небайдужих людей краю.

Діти разом ізопікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями взяли участь в Святій Літургії в церкві Успіння Пресвятої Богородиці.  Опісля Літургії  на них чекав смачний обідвід шеф-кухаря ресторану «Прикарпаття» Раїси Угрин, святковий концерт, а також конкурси, ігри  та розваги.Скуштували діти і смачні торти, цукерки, фрукти та морозиво, які були придбані для них завдяки  благодійникам свята.

Боже благословення діти отримали  відотців: ІгоряЛевицького, МиколиВонсуля, Богдана Ковбасюка та Богдана Мороза, які привітали  дітей з наступаючими святами, помазали миром та благословили їх на добру долю. Також діти та всі бажаючі мали змогу доторкнутись до мощів Святого Миколая, які приніс на свято отець Микола Вонсуль.

Концертне дійство для дітей організували працівники районного палацу культури на чолі з Осадчуком Р.М. разом із художніми керівниками та талановитими вихованцями.Святкову атмосферу спецефекти та музичний супровід забезпечували Петро Тонковид та Ігор Караїм.

Із привітальним словом та грамотами від керівництва району завітав на свято  керівник апарату районної державної адміністрації Степан Михайлюк, який привітав усіх учасників та гостей свята та вручив грамоти за багаторічну підтримку дітей даної категорії Людмилі Доліновській та подружжю Раїси та Василя Угринів, висловив щиру подяку духовенству, підприємцям, меценатам за багаторічну співпрацю та підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також діти приймали вітання і від в.о. міського голови Любомира Музички та  начальника служби у справах дітей Андрія Цюмпали, які  побажали, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, а також побажали їм міцного здоров’я і щасливої долі.

У цей святковий день від ППА «Вільхівці» (директор ПриймакІванВасильович) кожна дитинаотримала матеріальну допомогу та солодкий подарунок. Особисто привітати діток з святом завітав Приймак Василь Іванович та прийшов ізще одним сюрпризом -смачним тортом із зображенням святого Миколая, якого вистачило усім бажаючим.З солодкими подарунками завітали також до дітей даної категорії представники районного суду.

Фінансовупідтримку для свята надали: отці Ігор Левицький, Богдан Мороз,  міська рада, приватніпідприємці: Ігор Кулай,  Галина Ткачівська,Лілія Михайлюк, Ганна Котелко.

Свято вдалось на славу!!!Щира та дружня атмосфера зігріла світлом  душі дітей, котрі за своє коротке життя відчули холодний подих долі.

Віримо, що Господь ніколи не покине цих дітей на життєвих перехрестях, а щедро обдаровуватиме їх своїми ласками!

 

интернет магазин бытовой техники