купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03082021Новини:

Щодо проходження медичних оглядів 

          На виконання вимог діючого законодавства  щодо проходження обов’язкових  профілактичних медичних оглядів   все працююче населення повинно  проходити обов’язкові  щорічні медичні огляди для визначення спроможності   займатися  відповідним видом діяльності за станом здоров’я.

       Медогляди дають можливість виявити початкові, приховані, мляві форми таких  хронічних захворювань як туберкульоз, новоутворення, серцево –судинні та попередити розповсюдження інфекційних захворювань.

Обов’язковий профілактичний  медичний огляд включає в себе: загальне обстеження лікарями – спеціалістами (лікар – терапевт, лікар – дерматовенеролог, лікар – отоларинголог та інші спеціалісти за потреби),  лабораторне та функціональне обстеження згідно з Переліком, затвердженим наказом МОЗ України від 23.07.2002р. №280. В окремих випадках для уточнення діагнозу особі призначають індивідуальні додаткові обстеження.

        Проходження медичного огляду у лікарів – спеціалістів в поліклініці передбачає попереднє лабораторне обстеження працівників декретованих контингентів  на носійство кишкових інфекцій, дослідження на гельмінтози, мазок з горла та носа на наявність патогенного стафілококу на базі мікробіологічної лабораторії Снятинської МФ згідно спільного наказу ДУ «Івано –Франківський обласний лабораторний центр  МОЗ  України та Департаменту охорони здоров’я  облдержадміністрації від 01.06.2017 року №52/172 «Про затвердження Переліку закладів охорони здоров’я які мають право проводити  обов’язкові попередні та періодичні медичні огляди, а  також профілактичні лабораторні обстеження декретованих контингентів.

      Вартість лабораторних досліджень залежить від категорії працюючого

      населення , та характеру виконуваних робіт та коливаються від 179 грн. 15

      коп. до 320 грн. 78коп.

       Керівникам устав підприємств організації різних форм власності необхідно звернути увагу на регулярне проходження медичних оглядів працюючими та не допускати працівників до роботи з протермінованим медоглядом або при  його відсутності.

интернет магазин бытовой техники