купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

Щодо сплати податків та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

zavantazhennya-15-100x100-1-1

Управління Державної казначейської служби України у Городенківському районі доводить до Вашого відома, що відповідно до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 № 22, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за № 377/8976 (далі – Інструкція) обслуговуючим банком (банком, що обслуговує) являється також орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, обслуговування установ та організацій, оплата видатків яких здійснюється з єдиного казначейського рахунку.

Абзацом 1 пункту 3.9. Інструкції визначено, що банк приймає розрахункові документи на виплату оподатковуваного доходу, визначеного розділом IV Податкового кодексу України, лише за умови одночасного подання податковим агентом розрахункового документа на перерахування до бюджету утриманого податку на доходи фізичних осіб із суми доходу або документального підтвердження їх сплати раніше.

Статтею 24 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» встановлено, що банки приймають від платників єдиного внеску платіжні доручення та інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати, на які відповідно до цього Закону нараховується єдиний внесок, та здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за

перерахування коштів для сплати відповідних сум єдиного внеску або документів, що підтверджують фактичну сплату таких сум.

Згідно пункту 11.15. розділу XI Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.12.2012 № 1407, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.01.2013 за № 130/22662 розпорядники бюджетних коштів (одержувачі бюджетних коштів) при поданні документів на отримання заробітної плати та прирівняних до неї платежів разом з визначеними цим Порядком документами подають платіжні доручення на перерахування (сплату) утримань із заробітної плати працівників та нарахувань на фонд оплати праці.

 

 

 

 

 

У реквізиті платіжного доручення “Призначення платежу” в разі перерахування (сплати) утримань із заробітної плати працівників та нарахувань на фонд оплати праці зазначається період, за який здійснюється виплата. За правильність оформлення та достовірність інформації, зазначеної у платіжних дорученнях, відповідають розпорядники бюджетних коштів (одержувачі бюджетних коштів).

Враховуючи зазначене, просимо Вас дотримуватись вимог законодавства при поданні до управління Казначейства платіжних доручень на перерахування коштів для виплати заробітної плати пропорційно з перерахуванням всіх утримань та нарахувань на заробітну плату.  

 

 

 

интернет магазин бытовой техники