купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08102020Новини:

Щодо випадків АЧС в Київській та Харківській областях

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Озера Бородянського району Київської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу Випробувальним центром Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 01.02.2019 р. встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 001115 п.м./19 від 01.02.2019).

Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області було зареєстровано один випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) від трупів свиней та їх рештків знайдених на стихійному сміттєзвалищі розташованого на території Московського району м. Харків (звіт про результати дослідження Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області № 000274 п.м./19 від 02.02.2019).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях, рішенням яких затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

интернет магазин бытовой техники