купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Сільська бібліотека в дзеркалі часу

IMG_20190313_101050

Неможливо уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію або «підзарядити»  духовним багатством, залишеним нам у спадщину.

Сільська бібліотека – важливий елемент життя своєї громади. Це своєрідний центр, який сприяє підвищенню рівня освіченості людей та їхній поінформованості щодо змін, що стосуються усіх сфер життя.

В центральній районній бібліотеці відбувся черговий день методичного консультування «Сільська бібліотека в дзеркалі часу».  Директор ЦБС Марія Підлеснюк звернула увагу на роль сільських бібліотек у інформаційному просторі сьогодення. Заступник директора по роботі з дітьми Олександра Ничик підвела підсумки І етапу конкурсу «Кращий читач року». Зав. відділу комплектування та обробки літератури Ганна Іванюк  ознайомила колег з актами списання літератури.

Присутні мали змогу переглянути мультимедійну арт-терапію «Живопис – це поезія, яку бачать» до 110-ї річниці від дня народження М. Приймаченко, яку провела бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька.

На завершення бібліотекарі обмінялись досвідом роботи, своїми напрацюваннями та планами на майбутнє.

интернет магазин бытовой техники