купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

Служба зайнятості – надійний партнер роботодавця

DSCN2760

7 листопада 2019 року відбувся семінар для роботодавців на тему: «Служба зайнятостінадійний партнер роботодавця», організований Городенківською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Василь Романюга, фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями, зазначив, що питання співпраці державної служби зайнятості з своїм основним клієнтом – роботодавцем, яке нині знаходить належне відображення як в чинному законодавстві так і в нормативних документах про зайнятість, справляє позитивний вплив на результативність наших соціальних послуг незайнятому населенню та безробітним.

Розуміння потреб роботодавців та наполеглива робота над їх якомога повнішим задоволенням стає фундаментом довгострокових партнерських стосунків на базі спільних цілей: підвищення якості кадрів, продуктивності та конкурентоспроможності виробництва. Усвідомлення та належне врахування економічних факторів – це та основа, яка забезпечує сприйняття послуг у сфері зайнятості як складового елементу вирішення ключових господарських завдань будь-якого підприємства.

Учасники семінару обговорили  проблемні питання, поділились досвідом  та взяли до уваги рекомендації про подальшу співпрацю.

 

 

 

интернет магазин бытовой техники