купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини

IMG_5329

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини)  і його кінцева стадія – СНІД( синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.
Чи потрібно людині, яка живе у сучасному світі, знати про ВІЛ і СНІД? Один мудрець сказав: “Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе, і супротивника – перемога буде на твоєму боці”. Цим супротивником для людства є ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити себе і своїх близьких, а також допомогти тим, кого ще можна врятувати.

02 грудня  2019 року фахівець Городенківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Озарко С.І.  разом із волонтером РЦСССДМ  Воробець  Аліною провели    акцію  «Зупинимо СНІД  разом ». Метою заходу було інформувати  людей  про шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей. Було роздано   40 буклетів «Що таке ВІЛ/СНІД», «Зрозумій! Допоможи! Підтримай!».

интернет магазин бытовой техники