купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Спільними зусиллями вирішуємо соціальні проблеми

DSCN2662

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 28 жовтня 2019 року в Городенківській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю соціальних партнерів на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві,  промисловому чи сільськогосподарському секторах, вилучення органів, сексуальна експлуатація, втягнення у злочинну діяльність, жебракування.

Фахівець з профорієнтації районної філії ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», розповіла про найпоширеніші шахрайські схеми, ризики нелегальної зайнятості та види шахрайства при працевлаштуванні.

Фахівець з соціальної роботи Городенківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді навела статистику щодо постраждалих від торгівлі, методи вербування та експлуатації людини, небезпечні випадки працевлаштування за кордоном та реалії трудових мігрантів.

Спеціаліст-юрисконсульт  Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проінформувала присутніх про те, як отримати статус постраждалих від торгівлі людьми, які документи для цього необхідні та яку допомогу можна отримати у випадку встановлення факту.

В заході взяли участь 15 безробітних осіб.

 

 

интернет магазин бытовой техники