купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07112020Новини:

Стартував обласний етап патріотичної програми «Чорний ліс-2019»

ЧОРНИЙ ЛIЧ 2019

У селі Вістова Калуського району  03 по 09  серпня 2019 року проходить другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс 2019».

У ньому візьмуть участь близько 10 команд (понад 100 юнаків та дівчат) з районів та міст Івано-Франківської області. Городенківський район представляє команда Чернелицької ЗОШ «Лідер» – керівники Білецька Г.З. та Щиголь О. Т.

Програма триватиме 7 днів. Команди пройдуть понад 20 випробувань, зокрема: наукових вікторин, туристичних та військово-прикладних змагань  та інших.

Дітей чекатимуть змагання із стрільби із пневматичної гвинтівки, легкоатлетичного кросу, орієнтування, футболу, пляжного волейболу, армрестлінгу, будуть конкурси на швидше складання намету, розв’язування вузлів, а ще ранкова штовхана та вечірня гопанка та багато-багато іншого.

Під час таборування визначатимуть також найкращих кухарів та найбільш вправних у розпалювані вогнища.

Основною метою програми «Чорний ліс» є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. На це спрямовані три складові програми – науково-теоретична, пізнавально-практична і творчо-відпочинкова.

 

 

интернет магазин бытовой техники