купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09252020Новини:

Свято Миколая в Тишківцях

Сьогодні, у День Святого Миколая, у селі Тишківці відбулося традиційне святкове дійство для дітвори.

На  свято добра і милосердя, котре відбулося за сприяння та підтримки народного депутата України Анатолія Матвієнка  завітали голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою, народний депутат України Анатолій Матвієнко з дружиною Ольгою,  голова райдержадміністрації Ярослав Левкун, в.о.голови міської ради Любомир Музичка, депутати обласної ради, духовенство, керівники ЗЗСО, учні шкіл-переможці районного конкурсу до Дня Святого Миколая, працівники відділу освіти. дітвора та громада села.

Біля каплички Святого Миколая мешканці села та гості помолилися за мир в Україні та усьому світі.

Цього дня у садибі на діток чекали багато подарунків, частування за солодким столом, конкурси та призи. Святкову виставу дітворі подарували  актори Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Доброю традицією святкувань стали щорічні подарунки Тишківським дітям від голови облдержадміністрації Олега Гончарука. Цьогоріч Олег Гончарук спільно із дружиною Людмилою подарували для Тишківського навчального виховного комплексу спортивний інвентар та електронні книги. Вони висловили надію, що дані подарунки принесуть покращення умов навчання та дозвілля вихованців.

«Кожного року на святкування Дня Святого Миколая до Тишківців приїжджають все більше і більше людей , – розповів Анатолій Матвієнко.

Слова вітання цього дня присутнім адресували керівництво району Ярослав Левкун та Любомир Музичка, побажавши  миру, щастя, злагоди та благополуччя рідній Україні.

На завершенням святкового дійства  відбувся святковий концерт в будинку культури для дітей, за участю  народного артиста України Ростислава Держипільського, заслуженої артистки України Галини Баранкевич,  Олесі Пасічняк, Надії Левченко, заслуженого артиста України Олексія Гнатковського, Андрія Кирильчука, Тетяни Гірник, Олексія Лейбюка та заслуженого працівника культури України Андрія Фелика.

интернет магазин бытовой техники