купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

Тишківське відділення стаціонарного догляду готове до зими

72643442_960630070954287_7741660516472324096_n

Більшість підопічних своїм життям, важкою, часто виснажливою працею заслужили, щоб осінь їх життя була теплою. Тож, якщо доля позбавила когось із наших громадян можливості зустріти старість у затишку родинного тепла, то наші працівники в Тишківському відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів оточують підопічних теплом та турботою.

Саме тому працівники стаціонару, підопічні та силами громади докладають максимум зусиль для того, щоб допомогти в заготівлі  сільськогосподарської продукції на зимовий період. На даний час заготовлено 1,1 т картоплі та 0,8 т овочів ( моркви, червоного буряка, капусти, квасолі) проводиться закладка на зиму квашених помідор та капусти. І нехай своя городина повністю не забезпечить харчування підопічних, проте значно надасть змогу зекономити бюджетні кошти.

Щоб підопічні почували домашній затишок, керівництво терцентру заздалегідь робить все, щоб старенькі жили й не тужили. Тому, щоб зима не застала відділення зненацька, працівниками проводиться безліч робіт, а саме: проведено обстеження віконних блоків та дверей з метою збереження тепла в приміщеннях стаціонару; проведені ремонтні роботи вентиляційних установок, опалювальної та освітлювальної системи, каналізації; заготовлено достатню кількість сипких матеріалів для посипання території; проведено ряд заходів щодо дотримання правил і вимог нормативно – правових актів з питань охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту тощо.

 

интернет магазин бытовой техники