купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Цільове використання державної допомоги при народженні дитини на контролі фахівців районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» Городенківським РЦСССДМ проводяться перевірки з метою контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини.

Впродовж І кварталу 2019 року здійснено перевірку в 15 сім’ях району, в яких виховуються 29 неповнолітніх дітей. За результатами таких перевірок не було виявлено жодного факту щодо нецільового використання коштів.

Під час відвідування сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді складають акт перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини, де вказано умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряють наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка тощо.

интернет магазин бытовой техники