купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05252020Новини:

Цільове використання державної допомоги при народженні дитини на контролі фахівців районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

РУКА

Держава надаючи допомогу, контролює її, щоб маленькі українці були забезпечені всім необхідним для комфортного зростання та повноцінного розвитку. Тож майбутні батьки коли у них з’явиться малюк створюють для нього затишок, дарують йому все своє тепло, любов та ласку, лише в поєднанні вище перерахованого з маленьких дітей виростуть великі люди.

У більшості сімей батьки належним чином піклуються та створюють умови для проживання та виховання дітей. Проте є випадки, коли батьки ведуть асоціальний спосіб життя (вживання алкоголю, антисанітарні умови проживання, недостатня увага до потреб, догляду та виховання дітей). В таких випадках, з сім’єю фахівцями центру проводиться відповідна соціальна робота.

Контроль за цільовим використанням коштів державних допомог дає можливість на ранньому етапі виявити сім’ї, які потребують контролю та допомоги зі сторони суб’єктів соціальної роботи. В ході здійснення обстеження спеціалісти центру надають соціальні послуги, а також консультують, проводять бесіди з батьками, щодо цільового використання коштів.

На даний час здійснено перевірку в 39 сім’ях району в яких виховуються  73 неповнолітніх дітей. За результатами таких перевірок жодного факту щодо неправомірного ( нецільового)  використання коштів не було.

Фахівець із соціальної роботи Людмила Воробець

 

 

 

 

интернет магазин бытовой техники