купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Турнір пам’яті воротаря ФК «Пробій» Володимира Батури пройшов в Городенці

ТУРНIР БАТУРИ 30.11

30 листопада 2019 року у  Городенківській ДЮСШ за підтримки відділу у справах молоді та спорту та спонсора свята Віталія Шеваги пройшов другий турнір пам’яті колишнього знаменитого воротаря ФК “Пробій”, працівника районної державної адміністрації Володимира Батури, якому в цей день могло виповнитися 44 роки.

У турнірі взяло участь 4 команди: СК «Городенка», команда «Пробій»,  «Вербівці», «SANVITA» Снятин.

Турнір відкрили гімном України та хвилиною мовчання за В. Батурою. Офіційно турнір відкрили голова районної ради Іван Мандич, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун. З привітальними словами перед присутніми виступили в.о. міського голови Любомир Музичка, президент СК «Городенка», ініціатор та  головний спонсор заходу Віталій Шевага.

Було зіграно 4 матчі. За 3-4 місце змагались футзалісти Снятина та команда «Вербівці», третє місце дісталося снятинській «SANVITІ». За 2 місце: «Пробій» -«SANVITА», наша команда перемогла з рахунком 4:3. За 1 місце боротьба велася між СК «Городенка» та «Вербівці», перемогли перші з рахунком 4:1.

Переможці нагороджені Кубком та пам’ятними медалями. Всі команди нагороджені пам’ятними статуетками від відділу у справах молоді та спорту.

На завершенні голова районної ради Іван Мандич подякував всім за організацію та належне проведення, поділився спогади про гру Володимира в команді  «Пробій».

интернет магазин бытовой техники