купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09202019Новини:

Турнір пам’яті воротаря ФК «Пробій» Володимира Батури пройшов в Городенці

ТУРНIР БАТУРИ

25 листопада 2018 року у  Городенківській ДЮСШ за підтримки відділу у справах молоді та спорту пройшов перший турнір пам’яті колишнього знаменитого воротаря ФК “Пробій”, працівника районної державної адміністрації Володимира Батури, якому в цей день могло виповнитися 43 роки.

У турнірі взяло участь 4 команди: СК «Городенка», команда «Друзі Володі»,  «ТЗБ» Івано-Франківськ, «SANVITA» Снятин.

Турнір відкрили гімном України та хвилиною мовчання за В. Батурою. Офіційно відкрив турнір начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун, Перед присутніми з привітальними словами виступили в.о. міського голови Любомир Музичка, ветеран спорту та товариш Володі Петро Чорнописький, голова футзалу Івано-Франківської області Ігор Овчар, мати В. Батури Наталія, президент СК «Городенка», ініціатор та  головний спонсор заходу Віталій Шевага.

В пам’ять нашого воротаря звучала музична композиція на саксофоні (П. Тонковид) та пісня присвячена матері (В. Шевага ), організатори, родина та друзі поклали квіти до могили В. Батури.

Було зіграно 4 матчі. За 3-4 місце змагались футзалісти Снятина та команда «Друзі Володі», третє місце дісталося снятинській «SANVITІ».

У  фіналі зустрілись Івано-Франківський «ТЗБ» та СК “Городенка” , які в основний час зіграли в нічию, тож перемогу визначали серією післяматчевих пенальті. за їх результатами СК «Городенка» виборола перший Кубок Турніру.

Переможці нагороджені Кубком та пам’ятними медалями, грошовою премією в розмірі 10 000 грн. Всі команди нагороджені пам’ятними медалями від відділу у справах молоді та спорту.

В номінації «Кращий воротар» відзначено Дмитра Шинкарука (СК Городенка) та Святослава Рибака (Івано-Франківськ «ТЗБ»), а «Кращим бомбардир» визнано Романа Борисевича (СК Городенка) та Ярослава Гнатюка («SANVITA» Снятин). Всі номінанти відзначені статуетками.

На завершенні голова районної ради Іван Мандич подякував всім за організацію та належне проведення, поділився спогади про гру Володимира в команді  «Пробій».

 

интернет магазин бытовой техники