купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03082021Новини:

У Городенці відкрито третю чергу зернового елеватора ППА «Вільхівці»

CIMG0765

У м. Городенка у приватному підприємстві агрофірми «Вільхівці», керівником якого є депутат обласної ради, Заслужений працівник сільського господарства України Іван Приймак,  урочисто відкрито третю чергу зернового елеватора ППА «Вільхівці» потужністю 47,380 тис. тонн, який буде займатися прийманням, зберіганням та реалізацією зерна.

     Кошторисна вартість даного проекту становить -163 млн.грн.

   Урочисту стрічку при в’їзді у підприємство перерізали – голова облдержадміністрації Віталій Федорів,  перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, перший заступник голови райдержадміністрації Тарас Колісник, голова районної ради  Іван Мандич, голова агрофірми Іван Приймак, в.о. міського голови Любомир Музичка, Владика Василь, Владика Юліан, Владика Павло.

  Владики провели освячення третьої черги сучасного зернового елеватора агрофірми ППА«Вільхівці».

 Керівник області Віталій  Федорів привітав присутніх з відкриттям третьої черги зернового елеватора та з 20-річчя створення ППА «Вільхівці»,  вручив медалі «За заслуги перед Прикарпаттям», та почесні грамоти обласної ради кращим працівникам агрофірми. Очільник області у своєму виступі зазначив, що даний зерновий елеватор дасть змогу зберігати до 122 тисячі тонн зерна, він забезпечить потребу у зберіганні не лише збіжжя, зібраного на полях Івано-Франківщини, а й сусідніх областей.

         Керівник агрофірми Іван Приймак розповів, що новий елеватор дасть можливість зберігати одночасно зерно чотирьох різних культур. Щоденно об’єкт може приймати до п’яти тисяч тонн зерна. Всі функції елеватора автоматизовано й управляють ними через комп’ютерну систему. Також його оснащено автоматичною системою пожежогасіння, що дасть змогу упередити займання зернових культур. Керівник агрофірми розповів про шлях, який пройшла агрофірма від створення до завершення будівництва елеватора, а також подякував за сумлінну працю працівникам елеватора.

Довідково.

         На даний час, на елеваторах ППА »Вільхівці» потужністю 40 та 35 тис. тонн працює 50 чоловік, введення в дію нового елеватора надасть можливість створити нові робочі місця.

Середньомісячна заробітна плата 1 працюючого по господарству -17238 грн.

А також надавалась матеріальна допомога школам,  дитячим садкам та органам місцевого самоврядування, футбольній команді, церквам, культурі  на загальну суму 1556000 грн.

интернет магазин бытовой техники