купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05312020Новини:

Уряд прийняв програму підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства 2020

76
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (затвердженим постановою КМУ від 15.07.2005 № 587 (в редакції постанови КМУ від 18.03.2020 № 279)) визначено механізм і напрями підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства у 2020 році.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки України. А розпорядниками бюджетних коштів у регіонах – структурні підрозділи облдержадміністрацій, які займаються питаннями агропромислового розвитку. Отримати кошти можуть, як юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, так і фізичні особи – підприємці, що провадять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства.

Що підлягає частковому відшкодуванню

Бюджетні кошти надаються суб’єктам господарювання на безповоротній основі шляхом часткового відшкодування вартості (без урахування податку на додану вартість) побудованих і реконструйованих та прийнятих у період з 1 січня по 30 вересня 2020 року в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів зі зберігання та переробки плодово-ягідної продукції, винограду та хмелю, а також придбаних суб’єктами господарювання у цей самий період основних засобів і товарів, виконаних робіт та отриманих послуг. А саме за:

– придбаний садивний матеріал плодово-ягідних культур, винограду та хмелю (після закладення насаджень) у розмірі до 80 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість);

– підпадатимуть під відшкодування проведені роботи зі спорудження шпалери та встановлення систем краплинного зрошення та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт у розмірі до 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) після повного завершення монтажних робіт;

– нове будівництво та реконструкцію холодильників для зберігання плодів, ягід, столових сортів винограду та хмелю власного виробництва, цехів первинної переробки технічних сортів винограду, плодів та ягід власного виробництва, об’єктів із заморожування плодів та ягід виробникам, які вирощують плоди та ягоди, у розмірі до 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість);

– здешевлюється придбані лінії товарної обробки плодів та ягід виробникам, які вирощують плоди та ягоди, автоматизовані лінії з висушування плодів, ягід та хмелю власного виробництва, лінії з переробки власно вирощених плодів, ягід та технічних сортів винограду на соки, пюре, виноматеріали у розмірі до 30 відсотків вартості (без урахування ПДВ) після завершення пусконалагоджувальних робіт;

– дотується придбання техніки та обладнання, зокрема іноземного виробництва, для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві згідно з визначеним Мінекономіки переліком у розмірі до 30 відсотків вартості (без урахування ПДВ).

Обмеження внесені в Постанову

Фермерам варто взяти до уваги, що часткове відшкодування вартості не може перевищувати нормативи, затверджені Мінекономіки, а також на граничні терміни подання документів на отримання державної підтримки.

Необхідно також звернути увагу на те, що у поточному 2020 році, частковому відшкодуванню будуть піддані ті об’єкти, які будуть завершені та введенні у дію з 1 січня 2020 року по 30 вересня 2020 року. А також ті придбані матеріали, основні засоби, які здійснені/придбані саме у цей період.

Починаючи з 2021 року частковому відшкодуванню вартості (без урахування ПДВ) підлягають побудовані та реконструйовані та прийняті в період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти зі зберігання та переробки плодово-ягідної продукції, винограду та хмелю, а також придбані суб’єктами господарювання в цей самий період основні засоби та товари, виконані роботи та отримані послуги за напрямами, визначеними Постановою.

Це означає, що під державну підтримку цьогоріч підпадають весняні насадження, а також ті об’єкти які придбано/виконано протягом 9 місяців поточного року.

Бюджетні кошти не надаються суб’єктам господарювання, яких визнано банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство, які перебувають у процесі реорганізації чи ліквідації або мають прострочену більш як пів року заборгованість за податками та зборами, що контролюються контролюючими органами.

Сума бюджетних коштів, що надається протягом одного бюджетного року суб’єкту господарювання та пов’язаним із ним особам у розумінні підпункту 14.1.159 Податкового кодексу України, не може перевищувати 25 млн гривень.

Документи та кроки для отримання державної підтримки

интернет магазин бытовой техники