купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03222019Новини:

Увага! До 30 червня 2018 року триватиме конкурс бізнес-ініціатив!!!

завантаження (3)

Триває конкурс мікрогрантових проектів агроіндустріального холдингу ПАТ «Миронівський хлібопродукт», спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Проект планує надати цьогоріч 20 грантів по 50 тисяч гривень в чотирьох районах Івано-Франківщини та трьох районах Тернопільщини.

У проекті можуть брати участь пересічні громадяни, сільські жителі, фізичні особи підприємці, невеликі підприємства, дрібні фермери.

Головна умова нинішнього конкурсу – проект має бути прибутковим і він має мати певну соціальну складову. Однак на пряму благодійність гроші витрачати не можна, це має стати основою для розвитку.

Метою Конкурсу є виявлення та підтримка ефективних проектів Грантерів, спрямованих на наступну діяльність в сільській місцевості:

впровадження мікропідприємництва на селі, сільського зеленого туризму, екологічного будівництва та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, що забезпечує розвиток сільських громад та сільських територій, сприяють ефективним соціальним технологіям розвитку села;

економічна самоорганізація сільських мешканців та створення умов для мікропідприємництва та самозайнятості (підтримка в створенні сімейних ферм, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів);

впровадження європейських підходів до розвитку сільських територій – самодостатності використання сільських ресурсів, диверсифікації і збереження засобів до існування та розвитку, біодиверсифікації, використання відновлювальних та енергоощадних джерел енергії та розвитку потенціалу громад.

Звісно, 50 тисяч гривень – це не багато, але це фундамент, на якому можна вибудовувати успішне село надалі, адже надзавдання проекту – стимулювати самозайнятість населення, учити його бути багатим.

Загальна інформація, детальні умови проведення та аплікаційна форма для учасників конкурсу мікропроектів “СЕЛО: Кроки до розвитку. Захіні регіони 2018” — за посиланням http://mgcetalon.org.ua/tag/kroky-do-rozvytku/.

интернет магазин бытовой техники