купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

В «Артек.UA» розпочалася 5 тематична зміна

артек 5 зміна

29 травня 2018 року в МДЦ «Артек», що знаходиться в «Пущі Водиці» під Києвом, заїхала чергова зміна дітей. Наразі, з області поїхало близько 40 дітей, з них – 6 дітей з нашого району.

5 зміна під назвою «Право-просвітницький проект «Я маю право!» триватиме з 30 травня по 19 червня 2018 року. Це зміна  захисників прав дитини.

Програма зміни передбачає проведення тренінгів особистісного та громадянського зростання, тренінгів з прав дитини, рольових ігор, спрямованих на розширення знань своїх прав та обов’язків, знайомство з основними положеннями «Конвенції ООН про права дитини» та «Декларації прав дитини».

Головні події: панельна дискусія «Мої права», загальноартеківські дебати «Я дитина – я людина».

На дітей чекає насичена програма, спортивні змагання та ігри з різних видів спорту, цікаві загонові заняття та таборові заходи. Головною темою цьогорічної зміни стане розмова про те, що може зробити кожен для того, щоб зберегти Україну для нащадків.

Традиційним також під час зміни буде проведення ряду заходів: день відкритих дверей «Артек Сіті», старт розіграшу Великого Кубу Артеку «Artek Awards» та екскурсії Києвом.

 

интернет магазин бытовой техники