купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07072020Новини:

В Городенці вшанували 30-річчя виводу військ з Афганістану

15 лютого 2019 року в приміщені Центру дитячої та юнацької творчості відбулися заходи з  вшанування 30 річниці  виводу військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій.

Напередодні головою та членами Спілки ветеранів війни у Афганістані здійснено об’їзд могил загиблих та померлих побратимів.

Урочистості розпочалися коротким відеорядом про історичні події 30-річної давності та виступами дітей.

Офіційну частину відкрили голова Спілки ветеранів війни у Афганістані Василь Чупрун, голова районної ради Іван Мандич, керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк та в.о. міського голови Любомир Музичка, які привітали присутніх з святом, зазначили, що Спілка ветеранів війни у Афганістані є однією з найбільш дієвих організацій на теренах Городенківського району, відзначили важливість пам’яті таких подій та нагородили медаллю «За заслуги перед Городенківщиною» –  голову Спілки та члени правління.

Грамотою міської ради відзначено Спілку ветеранів війни у Афганістані (голова Василя Чупруна) – за сумлінну роботу на благо міста, громадську активність  та передачу бойового досвіду.

Всі учасники війни у Афганістані нагороджені ювілейною медаллю «30-років виводу військ з Афганістану».

Після урочистостей ветеранів вітали вихованці центру дитячої та юнацької творчості, які підготували для них концертну програму.

Після концертної програми біля каплиці Покрови  Пресвятої Богородиці отцем-деканом Ігорем Левицьким було відправлено коротку службу за здоров’я ветеранів, усіх воїнів та упокій померлих. Полеглих воїнів  за незалежність України усіх часів вшанували хвилиною мовчання

интернет магазин бытовой техники