купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

В краю гарного настрою.

1

Головне бажання кожної дитини  із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – знайти родину.

В районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальним супроводом перебувають  сім’ї опікунів/піклувальників з метою адаптації дітей із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях. Для дітей даної  категорії відповідно до плану роботи РЦСССДМ 06.08.2019 року спільно із службою у справах дітей проведено тренінг « В краю гарного настрою ».

Основним завданням тренінгу було формування навичок визначати та оцінювати свій емоційний стан, а також адекватно реагувати на емоційний стан інших людей,  виховувати позитивне ставлення до себе і навколишнього світу, створювати позитивний емоційний настрій, сприяти згуртуванню сім’ї, розвивати самоконтроль і саморегуляцію щодо свого емоційного стану.

Під час тренінгу  діти даної категорії в ігровій формі набували навичок правильного спілкування, виробити позитивний настрій. Діти-веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. На завершення зустрічі дітям роздано подарунки.

интернет магазин бытовой техники