купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03222019Новини:

В області обирають інститути громадянського суспільства для надання соціально-психологічної реабілітації учасникам АТО та членам їхніх сімей

asdfghj

Відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проектів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, поданих громадськими організаціями. Участь у його роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Було розглянуто захист пропозицій авторами проектів, визначення переможців конкурсу та подання їх на затвердження голови ОДА та обласної ради.

На засідання комісії подано конкурсні пропозиції п’яти проектів інститутів громадянського суспільства: громадських організацій «Івано-Франківський обласний фонд «Милосердя і здоров’я» спільно з ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», «ЛАДА», «Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон», «За покликом серця» та благодійної організації «Благодійний фонд «Франківський опір».

Конкурсною комісією підсумовано результати оцінки пропозицій та визначено переможців.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

интернет магазин бытовой техники