купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

В облдержадміністрації обговорили земельні питання, які належать до земель оборони

IMG_7371
У державі існують певні проблеми щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, що належать до земель оборони, їх кількісні, якісні характеристики та грошова оцінка.

З метою забезпечення врегулювання цієї проблеми в області, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду з посадовими особами структурних підрозділів облдержадміністрації, головного управління Держгеокадастру в області та військовими для узгодження позицій і шляхів спільного виконання завдання формування та державної реєстрації земельних ділянок, що належать до земель оборони на відповідне доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана.

Відкриваючи нараду, Марія Савка, наголосила, що урядове доручення має бути виконаним і запропонувала учасникам наради озвучити проблеми і намітити дорожню карту для його реалізації з чітким дотриманням вимог законодавства України.

Представник Івано-Франківської КЕЧ району проінформував членів робочої групи про проблемні питання та шляхи їх вирішення, представники облдержадміністрації та головного управління Держгеокадастру в області надали пропозиції щодо організації співпраці.

Сторони вирішили чітко дотримуватись узгодженого алгоритму роботи та вирішення спірних питань підготовки документів.

Розпочати роботу у 2019 році запропоновано з земельної ділянки, реєстрація якої, має найменше проблем. У подальшому – нарощувати співпрацю і ефективність роботи.

Облдержадміністрація завжди допомагала армії та готова і надалі сприяти залученню, для допомоги військовим, потрібних їм фахівців, проведенню оперативних нарад робочої групи для вирішення проблем.

интернет магазин бытовой техники