купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05312020Новини:

В облдержадміністрації підписали Меморандум щодо розробки ефективних інвестиційних пропозицій задля розвитку місцевих громад Прикарпаття

2020 05 19 угода 4
Сьогодні відбулася зустріч начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександра Зрайка, начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимира Джигіти із координатором проекту «Інвестор для громади», керівником громадської організації «НАШ ЗАХІД» Володимиром Гергелюком, де йшлося про об’єднання зусиль щодо розвитку інвестиційного потенціалу місцевих громад Прикарпаття.

У рамках цієї зустрічі відбулося підписання Меморандуму між управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій, управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації та громадською організацією «НАШ ЗАХІД».

За словами Олександра Зрайка, метою цього Меморандуму є консолідація зусиль сторін для розкриття інвестиційного потенціалу місцевих громад Івано-Франківської області за допомогою інвестиційної онлайн-платформи «Інвестор для громади» https://i4com.org, інвестиційного порталу області http://invest.if.gov.ua та інших ресурсів. Інвестори матимуть змогу в пошуковій системі онлайн-платформи знайомитися з інвестпропозиціями наших громад з будь-якої точки світу.

Володимир Джигіта зауважив, що головним завданням управління, яке він очолює,  вбачає у широкій медіапідтримці ініціатив громад Прикарпаття щодо реалізації інвестиційних проектів та створення нових робочих місць.

Зазначалося також, що експерти громадської організації «Наш Захід» в рамках проекту «Інвестор для громади» розроблятимуть інвестиційні пропозиції для місцевих громад Прикарпаття, а управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА спільно із управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, сприятимуть реалізації цих заходів та промоції інвестиційних пропозицій задля пошуку інвесторів.  Для початку співпраці з проектом «Інвестор для громади» представнику громади пропонується заповнити опитувальний лист (посилання тут :https://i4com.org/contacts.html).

«Насправді наші інвестиційні пропозиції розраховані не тільки на іноземний капітал чи представників українського великого бізнесу. Інвестори – поміж нас. Ми можемо заробляти гідно у себе вдома. Тому пропоную жителям Прикарпаття знайомитися з нашими проектами,вкладати гроші в свою справу в Україні та разом з нею багатіти», – резюмував Володимир Гергелюк.

интернет магазин бытовой техники