купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02202020Новини:

В ПЗОВ «Перлині Придністров’я» відбулося відкриття І табірної зміни

34536795_491067567976068_5854978685823614976_n

У позаміському закладі відпочинку та оздоровлення дітей  “Перлина Придністров’я” впродовж трьох табірних змін набиратимуться сил більше 500 дітей не лише з Прикарпаття, а й інших регіонів України. Зараз на першу зміну заїхало понад 150 дітей з нашої області, з них 21 дитина Городенківського району.

Окрім цікавого та безпечного відпочинку в таборі, дітлахи у теплій привітній атмосфері, створеній досвідченими вихователями, братимуть участь у патріотичних заходах, будуть ознайомлюватися з колоритною та багатогранною культурою краю, матимуть належні умови для креативного, інтелектуального та фізичного розвитку. Та найголовніше, що вони отримають позитивні враження і знаходитимуть нових друзів.

07 червня 2018 року відбулось офіційне відкриття табірного сезону для першої зміни відпочивальників. З нагоди відкриття у заклад завітали голова районної ради Іван Мандич, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун, отець-декан Богдан Мороз.

Діти підготували святкову програму із танцями та співами, кожен із табірних загонів представили свою візитку картку.

Вітаючи дітей з відкриттям першої зміни, голова районної ради Іван Мандич побажав гарного відпочинку та висловив сподівання, що після проведеної зміни в нашому таборі  діти обов’язково повернуться сюди відпочивати на наступний рік, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун побажав дітям хороших вражень, молодим вихователям нового досвіду для продовження своєї професійної діяльності, відзначив, що побувавши в таборі хоча б один раз, ви назавжди запам’ятаєте та полюбите його за чарівну атмосферу, цікаві пригоди та вірних друзів.

Директор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» Володимир Бурдега зазначив, що завершився шкільний рік, а літня пора, яка вже почалася, дасть змогу добре відпочити та набратися сил для наступного навчального року, знайти добрих друзів, спробувати себе в чомусь новому, а дирекція табору та весь персонал зроблять все можливе, щоб це літо запам’яталося тільки приємними спогадами.

Отець-декан благословив дітей на добрий відпочинок та цікаві справи, разом зі священиками діти мали можливість помолитися біля ротонди Божої матері.

Одразу після закриття лінійки діти табору взяли участь у козацьких забавах.

 

интернет магазин бытовой техники