купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

В Рогині відкрито пам’ятник односельчанам, які загинули за Україну

         Вчора в селі Рогиня урочисто відкрито пам’ятник односельчанам, які загинули в різні часи за Україну. На свято в село приїхали заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Богдан Кобилянський та перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун.

         Свято відкрив сільський голова Михайло Юрчишин, який подякував жителям села та філії «Перспектива» МХП за фінансову допомогу у виготовленні пам’ятника.

         Перерізали стрічку та відкрили пам’ятник почесні гості і жителі села, які найбільше долучилися до будівництва.

Священики о.Василь та о.Іван освятили пам’ятник та відправили панахиду за всіма односельчанами, які загинули в боротьбі за незалежну і вільну Україну.

         У чудовому виконанні місцевого хору та дітей Рогинського НВК Іст. прозвучали патріотичні пісні сучасності і минулого.

Після завершення урочистостей Богдан Кобилянський та Ярослав Левкун поспілкувалися з жителями села, вислухавши їх найбільш нагальні проблеми, запевнили що докладуть всіх зусиль, щоб уже в цьому році відремонтувати дорогу Вікно-Рогиня та продовжити додатковий автобусний маршрут до села.

Знаково, що саме сьогодні минає рік, як вперше в церквах сіл Острівець та Рогиня священики Української Православної Церкви Київського Патріархату відправили перші  богослужіння. Перед тим громада цих сіл прийняла рішення, які були юридично оформлені, про перехід з УПЦ МП до  УПЦ КП.

интернет магазин бытовой техники