купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02272021Новини:

Вечір-спомин «Вигнані з раю»

IMG_20190912_123158

  На вшанування 75-х роковин від початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння,  Холмщини, Любачівщини в центральній районній бібліотеці відбувся вечір пам’яті «Вигнані з раю».

  Розпочалося дійство молитвою отця –декана  Богдана Мороза та отця Романа Лапчинського. З вступним словом виступив голова районного громадсько- культурного товариства «Надсяння» Михайло Вороний.

    Учасники товариства «Надсяння», які складали основу відвідувачів заходу, ділилися споминами про ті трагічні події, коли їхні родини, сім’ї насильницьки були переселені з своїх етнічних земель на Городенківщину, переглянули уривок  художньо- документального фільму з історії депортації «Залізна Сотня», насолоджувались лемківськими народними піснями у виконанні молодої вчительки з с. Тишківці Наталії Майдан, викладачки Городенківської музичної школи Галини Новицької в супроводі Василя Дутчака (фортепіано) та переселенців Мирослава  Лиска і Зінаіди Чухрій. Розділив біль пережитого з родинами переселенців в  своїм виступі голова РДА Ярослав Левкун, добрим словом привітав «Надсяннівців» гість з Снятина Микола Голей, своїм тужливим спомином та віршованими рядками про далекі трагічні події тих днів ділився місцевий поет Микола Хамець.  Учасники вечора – спомину поклали квіти до могили тим, хто відійшов у вічність. З хвилюючим акцентом модерувала захід Марія Сорока.

интернет магазин бытовой техники