купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03202019Новини:

Відбулась ХХХ міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018»

завантаження (3)

В м. Києві відбулась ХХХ міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018». В рамках виставки вітчизняними і зарубіжними учасниками були представлені усі галузі сільського господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування.

Нашими товаровиробниками та приватними підприємцями було запропоновано взяти участь у представленні на виставку сільськогосподарської продукції та різних інших виробів харчової та переробної промисловості.

Активну участь у проведенні міжнародного заказу взяли ПАТ «Городенківський сирзавод», де представили різноманітну продукцію з цехів свого підприємства. І ПП «Поливкан Микола Петрович» радо представив макаронні вироби, фасоване насіння соняшнику і інші види продукції сільськогосподарського призначення. Учасники виставки не тільки представили свої вироби, але й мали можливість обмінятись досвідом та укласти угоди про ринки збуту не лише по Україні, але й за її межами.

Управління агропромислового розвитку надіється, що в подальшому товаровиробники та приватні підприємці нашого району скористаються можливістю та візьмуть більш активну участь у такому важливому міжнародному заході.

 

интернет магазин бытовой техники