купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами району

IMG_20191128_091435

Сьогодні в залі засідань райдержаміністрації голова районної ради Іван Мандич  та  керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк, провели  нараду з міським, селищним та сільськими головами.

Начальник філії  “Городенківська ДЕД”  повідомив присутніх про те , що тендер на зимове утримання місцевих доріг виграла Тернопільська фірма.

У зв’язку з цим керівники місцевих рад висловили занепокоєння з приводу підсипки та проведення снігоочисних робіт на автошляхах району. З даного приводу дано доручення підготувати відповідне звернення до керівництва департаменту будівництва.

Начальник  фінансового управління райдержадміністрації Олеся Личук проінформувала голів рад  про особливості формування місцевих бюджетів  на 2020 рік. Жваве обговорювання викликав виступ начальника відділу  Держгеокадастру Михайла  Федишина щодо  перспектив впровадження земельної реформи  та ринку землі.

В роботі наради взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Кравчук, головний спеціаліст по роботі із зверненням громадян апарату  райдержадміністрації  Наталія Дубковецька, начальник архівного відділу Галина Козьмін, які  виступили з інформаціями в межах своєї компетенції.

На завершення керівництво району  подякували  присутнім за конструктивний діалог та висловили  сподівання, що сьогоднішня зустріч принесе вагомі результати з питань, що розглядались.

интернет магазин бытовой техники