купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

Відбулась нарада з соціальними робітниками територіального центру

15 липня в залі районного Центру творчості учнівської молоді відбулась нарада з соціальними робітниками територіального центру «Про підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городенківкого району» за 6 місяців 2019 рік.

Директор Беспалова О.І. підвела підсумки роботи за 6 місяців, вкотре нагадала про трудову та виконавчу дисципліну , про правильність оформлення та вчасну звітність, навантаження на соціальних робітників, відвідування підопічних, дотримання стандартів якості, поваги прав і гідності підопічних, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, проведення інформаційно роз’яснювальної роботи.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома В.Коновалик зазначила , що за І-ше півріччя 2019 року  50 соціальними робітниками обслужено 706 особ. Підопічним надавались різні види послуг на підставі даних карти індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні (надані соціальних послуг), договору про обслуговування та медичного висновку.  В середньому навантаження на одного соціального робітника становить 13 осіб.

Відділення соціальної допомоги вдома проведено 37 перевірки стану обслуговування та якості надання послуг одиноким громадянам соціальними робітниками, згідно затвердженого графіку.   Територіальний центр у І півріччі наполегливо працював над підвищенням якості надання соціальних послуг, дотримувався принципу вчасного виявлення осіб, що потребують допомоги, продовжував здійснювати моніторинг і контроль якості та ефективності послуг, впроваджував інноваційні форми і методи соціального обслуговування, розвивав і вдосконалював впроваджені нововведення і постійно працював над підвищенням кваліфікації соціальних робітників та працівників.

 

интернет магазин бытовой техники