купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02252021Новини:

Відбулася колегія працівників галузі культури району

28 лютого в районному палаці культури відбулася підсумкова  колегія працівників галузі культури району під керівництвом начальника відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Галини Олінійчук.

В засіданні взяли участь голова районної ради Іван Мандич, керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк,  керівники та працівники клубних закладів, бібліотечної системи, музичних шкіл та музеїв району.  Керівник відділу культури Галина Олінійчук в своїй доповіді  окреслила  обсяг роботи галузі у 2018 році. Було висвітлено  і  акцентовано  увагу на піднесення культури в районі на  високий рівень, а це і проведення культурно-мистецьких заходів, фестивалівучасть у конкурсах учнів музичних шкіл, проведення капітальних та поточних ремонтів  установ. Відзначено вагомий вклад у розвитку галузі культури сільських клубних та бібліотечних установ. Але гострим залишається питання фінансування галузі, а саме  недостатність коштів на заробітню плату, що призводить до  плинності  кадрів, у придбанні обладнання, музичних інструментів, сценічних костюмів, звукопідсилювальної апаратури..

Голова районної ради Іван Мандич та керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк у своїх виступах подякували за роботу та зазначили що і надалі  будуть підтримувати та всебічно допомагати  культурній галузі району.

 

интернет магазин бытовой техники