купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01252020Новини:

Відбулася прес-конференція директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка

DSC00367

14 лютого 2019 року відбулася прес-конференція директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка.

Тема прес-конференції – підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області у 2018 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості.

«Ми працюємо над тим, щоб державна служба зайнятості має стати сучасною сервісною установою з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості. У 2018 році в службі зайнятості області впроваджено профілювання безробітних та соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту, елементи дистанційного та дуального навчання безробітних, інтернет-ресурси з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи, електронну чергу», – зауважив В.Цимбалюк.

Також він повідомив, що в 2018 році кількість роботодавців, які співпрацювали з службою зайнятості області, становила 9,0 тис. Кількість зареєстрованих вакансій збільшилась і становила 46,5 тис. одиниць. За сприяння служби зайнятості у звітному періоді було укомплектовано 42,8 тис. вакансій.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 1029 безробітних. За сприяння служби зайнятості 74 безробітні стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. Крім того, забезпечено тимчасову зайнятість 10,6 тис. незайнятим громадянам. 6,9 тис. безробітних проходили професійне навчання, зокрема у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчалося 2,3 тис. осіб.

Пріоритетними напрямами роботи В.Цимбалюк визначив запровадження інституту кар’єрного радника; розширення кола роботодавців, які подають вакансії до служби зайнятості, та роботодавців, яким надається компенсація витрат у розмірі єдиного соціального внеску; комплексне профорієнтаційне супроводження учнів закладів загальної середньої освіти з метою усвідомленого вибору професійної діяльності, в т.ч. за допомогою психодіагностичного онлайн тестуванням за допомогою веб-базової платформи: «Моя професія: консультаційна мережа»; розвиток електронних сервісів служби зайнятості: «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», «Електронна черга»; надання послуг зайнятому та незайнятому населенню в об’єднаних територіальних громадах.

 

 

интернет магазин бытовой техники