купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Відбулася селекторна нарада щодо виплати субсидій у грошовій формі

Вчора під головуванням міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулася селекторна нарада з питання запровадження житлових субсидій у грошовій формі відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 06.02.2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації,структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, головного управління Пенсійного фонду України в області, АТ «Ощадбанк» та АТ«Укрпошта».

Вже у березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітень.

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний«Ощадбанк», а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення«Ощадбанку» і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошовогопереказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить «Укрпошта».

На нараді міністром соціальної політики України доведено до виконавців Програми алгоритм дій під час впровадження даного етапу монетизації та висловлено впевненість в успіху даної реформи.

интернет магазин бытовой техники