купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

Відбулася зустріч аграріїв Городенківщини та Коломийщини з народним депутатом України Андрієм Іванчуком

20200110112352-1526

Сьогодні у районному  Палаці культури відбулася зустріч аграріїв Городенківщини та Коломийщини з народним депутатом України Андрієм Іванчуком для обговорення законопроекту про ринок землі.

На початку зустрічі Андрій Іванчук окреслив загальні тенденції роботи у Верховній Раді над законопроектом  про ринок землі, зазначивши труднощі, суперечки та невизначеності у багатьох напрямках.

Депутат обласної ради, керівник ППА “Вільхівці” Іван Приймак висловив своє бачення на ряд проблемних питань, які найгостріше обговорюються у парламенті.

Доповнили свого колегу, а також подали свої пропозиції керівники філії “ Перспектив” Павло Потомський, керівник фермерського господарства Орися Книшук та інші учасники зустрічі.

Цікавим був виступ експерта-юриста по сільськогосподарських питаннях з Івано-Франківська Оксани Кобрин.

Найжвавіше обговорються питання щодо права іноземців купляти землю, переважного права викупу землі, кількості землі для продажу в одні руки та інші.

На завершення Андрій Володимирович  дав роз’яснення щодо окремих пропозицій, висловлених на зустрічі, а також пообіцяв виборцям докласти максимум зусиль для захисту прав громадян Городенківщини, Коломийщини, сільськогосподарських товаровиробників у процесі обговорення та прийняття закону у другому читанні.

интернет магазин бытовой техники