купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03092021Новини:

Відбулися урочистості з нагоди 158-річниці перепоховання праху Тараса Шевченка

Сьогодні у місті Городенка біля пам’ятника Великому Кобзареві відбулися урочистості з нагоди 158 – річниці перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі та Дня героїв.

Віче спрямоване на вшанування  пам’яті великого поета  Тараса Шевченка який є символом боротьби, правди і жертовності. Всі думки його були присвячені Україні, боротьбі за її визволення.

Участь у вшануванні пам’яті взяли представники міської та районної влади, інших установ та організацій, учні загальноосвітніх шкіл району, духовенство  та жителі міста.

Отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз  провели молебень. Виступаючи голова райдержадміністрації Ярослав Левкун, зазначив: “Тарас Шевченко – герой, чиє життя є символом тернистого шляху боротьби за свободу. Воно постало  перед українцями живим прикладом того, як можна крок за кроком звільнятися з полону пригніченості, зневіри, комплексу меншовартості і національної депресії. Немає такої родини в Україні, в якій би не було книги «Кобзар». І немає такої людини, яка б не знала його віршів і не пишалася б тим, що Україна має свого генія, якого, без перебільшення, знає увесь світ».

Під час відзначення Дня героїв голова райдержадміністрації Ярослав Левкун та   заступник військового комісара Городенківського районного військового комісаріату Володимир Романчук  вручили почесні відзнаки Президента України  “За участь в антитерористичній операції” учасникам бойових дій на Сході України.

Керівник городенківського міського об’єднання всеукраїнського товариства “Просвіта”  ім. Т.Шевченка  Марія Никифорук відзначила історичне та національне значення Великого Кобзаря і всіх героїв України від гетьманських та козацьких часів до наших днів у становленні української нації, її державності та прагнення завжди бути нескореною.

На завершення зоходу було покладено квіти до підніжжя пам’ятника.

интернет магазин бытовой техники