купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03202019Новини:

Відбулися урочистості з нагоди відзначення 75-річниці з дня створення УПА , Дня українського козацтва та Дня захисника України

DSCF2143

Вчора відбулися урочистості  з нагоди відзначення 75-річниці з дня створення УПА , Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Святкування розпочалися із Богослужіння у церквах району.

Після чого у місті Городенка  під звуки духового оркестру відбулася урочиста хода до каплиці Покрови Пресвятої Богородиці ” Всіх Воїнів”, де відбулось головне дійство.

В урочистостях взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк, виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка, військовий комісар Юрій Фербей, голова спілки учасників АТО Михайло Човганюк, духовенство міста Городенки, учасники АТО, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськість району.

Отці-декани Богдан Мороз, Ігор Левицький та Ігор Ковбасюк провели спільну молитву за всіх тих, які захищають нашу державу  на Сході України, і всіх тих, які полягли за волю і незалежність нашого народу.

З теплими словами вдячності та привітанням до учасників заходу звернулися керівник апарату РДА Степан Михайлюк та в.о. міського голови Любомир Музичка, побажавши всім здоров’я, миру, злагоди та подякували учасникам АТО за їх героїзм, відвагу та незламність духу у боротьбі за Україну, її незалежність та цілісність.

Також із щирими словами вшанувань та найкращих побажань до присутніх звернулись військовий комісар Юрій Фербей та голова спілки учасників АТО Михайло Човганюк.

Потім хвилиною мовчання  було вшанувано пам’ять Героїв, які полягли у боях, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

В рамках заходу  за проявлену особисту мужність  під час виконання військового обов’язку  та героїзм  було нагороджено учасників АТО почесними грамотами та медалями.

На завершення аматори сцени районного центру творчості учнівської молоді подарували всім присутнім пісні і вірші.

 

интернет магазин бытовой техники