купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05222019Новини:

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери

DSCF5526

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні в залі засідань РДА відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав керівник апарату Городенківської райдержадміністрації Степан Михайлюк .

«Я схиляюся перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь. Спасибі вам за все те, що ви робите для людей, які без ваших зусиль, ваших знань, вашого терпіння, вашого вміння поводитися з людьми не змогли б вирішити своїх проблемних питань. В переддень свята я бажаю  вам невичерпного оптимізму та бажання працювати на благо людей. Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів  та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі», – зазначив Степан Михайлюк.

З нагоди свята  в  залі зібрались трудові колективи  управління праці і соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та служби у справах дітей.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили  Почесними грамотами  районної державної адміністрації та районної ради.

 

интернет магазин бытовой техники