купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
06202019Новини:

Відбулися збори трудового колективу працівників Городенківського територіального центру соціального обслуговування

57221286_808340532875197_8081220042483564544_n

16 квітня в залі  районного  Центру  творчості  учнівської  молоді відбулися загальні збори трудового колективу працівників  Городенківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), на яких були присутні керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк , начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ярослав Кравчук .

Степан Михайлюк офіційно представив нового директора  Городенківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександру Беспалову, зачитавши розпорядження РДА від 03 квітня 2019 року  № 7-к «Про призначення Беспалової О.І. директором Городенківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та   побажав їй  натхнення, успіхів на новій посаді і висловив сподівання у продовженні тих кращих традицій у питаннях надання соціальних послуг одиноким та малозабезпеченим жителям  району, та подякував попередньому директорові Городенківського  терцентру Василю Боднарчуку за сумлінну роботу.

Також з  привітальним словом виступив начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Кравчук, який побажав плідної праці.

На завершення у своєму виступі новопризначений  директор Олександра Беспалова наголосила, що усвідомлює велику відповідальність за роботу терцентру та подякувала за виявлену їй довіру.

интернет магазин бытовой техники