купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10292020Новини:

Відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Соборності України та з нагоди відзначення 100-річчя битви під Крутами

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Соборності України та з нагоди відзначення 100-річчя битви під Крутами.

Засідання організаційного комітету відбулося  під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олесі Личук із членами організаційного комітету та обговорено план проведення святкових заходів із відзначення Дня Соборності України та Дня Героїв Крут.

В ході засідання учасники оргкомітету розглянули та обговорили основні організаційні питання.

Опісля, члени оргкомітету вирішили, що День Соборності України відзначатиметься в понеділок 22 січня о 11.00 год.  у центрі творчості учнівської молоді, а в понеділок 29 січня 0 13.00 год. у районному палаці культури відбудеться вшанування історичної події – битви під Крутами.

Олеся Личук закликала учасників засідання зосередитися на змістовності тематичних заходів, особливо наголосивши на створенні відповідної атмосфери в суспільстві навколо ідеї зміцнення держави та єдності українського народу.

интернет магазин бытовой техники