купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Відбувся ІV туристичний турнір серед учнівської молоді, присвяченого пам’яті Героя Небесної Сотні, Героя України – Сергія Дідича

турнір2

18 травня 2018 року на базі дитячого позаміського оздоровчого табору «Перлина Придністров’я» у селі Михальче Городенківського району  відбулося урочисте відкриття ІV туристичного турніру серед учнівської молоді, присвяченого пам’яті Героя Небесної Сотні, Героя України – Сергія Дідича.

У турнірі зголосилося взяти участь 14 команд з них 12 команд нашого району Серафинців, Ясенева-Пільного, Чернелиці, Рашкова, міських шкіл і т. д. та інших районів нашої області, зокрема, гості з Войнилівського та Росільнанського ліцею. Загалом на змагання прибуло понад 200 дітей.

Вшанування розпочалося з Державного Гімну України та підняття Державного прапора України. Право підняти прапор надали переможцям минулорічних змагань – капітану команди Серфинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники вшанували хвилиною мовчання Героя Небесної Сотні – Сергія Дідича, в честь, якого і проводиться турнір.

Перед присутніми з привітальними словами виступали дружина Героя України Галина Дідич, голова районної державної адміністрації Роман Жичицький, директор Івано-Франківського ОДЦТКУМ Михайло Косило, директор Дністровського ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С. Дідича» Михайло Ковтун, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун, начальник відділу освіти Світлана Івасюк, депутат обласної ради від  партії «Свобода» Михайло Королик, головний суддя змагань Гнатишин Василь. Вони побажали дітям плекати в собі не лише фізичну силу, а й незламну волю й дух, які потрібні будуть підростаючому поколінню, якому доведеться відбудовувати Україну й робити її заможною та процвітаючою, такою, якою її бачив наш Герой.

            Благословив змагання отець-декан Чернелицького деканату Василь Скрипка

Приємною несподіванкою для учасників стало музичне привітання від Володимира Паньківа, який виконав авторську пісню про Небесну Сотню. Учні Королівської ЗОШ зробили історичний екскурс в життя Сергія Дідича та підготували декілька художніх композицій.

Учасників чекали 3 нелегких дні змагань. Вже першого дня, після розселення та відкриття, на команди взяли участь у конкурсі розпалювання вогнища, конкурсі в’язання вузлів та краєзнавчій вікторині. В суботу  учасники змагалися на дистанції «Смуга перешкод», в конкурсі «Влучний стрілець», конкурсі «Надання першої медичної допомоги» та у кращому виконанні патріотичної пісні. У неділю, в завершальний день,  на учасників чекав конкурс «Проходження водних перешкод на катамарані» та підведення підсумків змагань і нагородження.

За результатами 3 днів змагань місця поділилися наступним чином: Луківська НВК – І місце, Серафинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце, а третє місце посіла команда Рашківського НВК. Команди-призери нагороджені 3,2,1-денними сплавами по Дністру від директора Дністровського ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С. Дідича» Михайла Ковтуна, туристичним спорядженням від відділу у справах молоді та спорту та цінними подарунками від Івано-Франківського ОДЦТКУМ.

Всі команди нагородженні спортивним інвентарем та грамотами від відділу у справах молоді та спорту. Довіз команд здійснював відділ освіти.

Особлива подяка Городенківському відділенню поліції та Центру надання первинної медико-санітарної допомоги за допомогу у проведенні змагань.

 

интернет магазин бытовой техники